Ürünler

Pick-to-Light Ürünleri

Ürün veritabanımızda ilgili Pick-to-Light ürünleri aramak için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz

Fieldbus I/O systems - modular or as block I/O

Fieldbus solutions facilitate the connection of the numerous sensor/actuator lights of Pick-to-Light Systems. Turck offers modular I/O-systems for field mounting as well as those in ultra-compact (TBEN-S) or compact block design (TBEN-L).


IP67 block control

Turck's TBEN-L-PLC with CODESYS-3 is even more compact, potent and versatile than the modular BL67 controller. Besides the 8 universal digital I/O channels, the PLC supports various Ethernet and fieldbus protocols as master and slave.


Göstergeler / Sensörler / Işık perdeleri

Turck'un çok geniş gösterge ve sensör ürün yelpazesi, eldeki iş için en doğru cihazı sağlamayı garanti etmektedir.

Operatör / Bakım Arayüzü (HMI)

VT250 HMI+PLC ile komple bir Pick-to-Light fonksiyonelliği sunan bir endüstriyel görselleştirme elde edersiniz. Sağlam kontrolör CODESYS ile basitçe programlanabilir sahaya bir kontrol kabini gereği olmadan monte edilebilir.

Kontrol ve Arayüz (BL67 Fieldbus Sistemi)

TURCK'un BL67 fieldbus sistemi ağ geçitleri CODESYS ile programlanabilir. Bu şekilde programlanabilir kontrolörler komple Pick-to-Light fonksiyonelliği sunmaktadır. IP67 koruma sınıfında olmaları ile bir kontrol kabini gerektirmeden sahaya monte edilebilirler.

Bağlantı Teknolojisi

Turck, bir üst seviye kontrol sistmine (ERP vb.) ve saha I/O'larına bağlantıyı sağlamak için çok geniş yelpazede bileşenler sunmaktadır. Kablolama maliyetlerini azaltmak için endüstriyel kablosuz sistemler de mevcuttur.

Select Country

Turck worldwide

to top