Eğitimler

TURCK uzun süredir zorlu uygulama ihtiyaçlarına mühendislik çözümleri tedarikçisi olmuştur ve bizim buradaki eğitimlerimiz otomasyon çözümlerinizden maksimum faydayı sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Bir eğitim talebiniz varsa, lütfen Bulent.Giray@turck.com ile görüşünüz. Aşağıdaki modüllerden herhangi bir tanesi için veya sizin spesifik ihtiyacınıza yönelik özel bir eğitim planlayabiliriz. Eğitimlerimiz tamamen entegre otomasyon ortamlarına tek kaynaktan ve yenilikçi çözümlerin yardımcı olacağının kanıtıdır.

Eğitimler:

Bağlantı Teknolojisi - Kablo portföyü ve soket aileleri kullanarak, bu eğitim kablo kılıf ve ceketlerinin malzemelerinin temellerini, hangi soketleri ne zaman ve hangi ortamlarda kullanılacağı konularını kapsar. Soket kapsamı, M8, M12, ½” ve 7/8” gibi farklı boyların ön ve arka bağlantı tipleri arasındaki farklara odaklanırken, kod açıklamaları, gerilim ve koruma sınıflarını içerir. TURCK ürün kodları ve kullanımlarına değinilir.

PACTware Pratik - Çevrimdışı (donanım olmadan) ve çevrimiçi (donanım ile) olarak yapılan pratik çalışmalar, konfigürasyon ve planlama yazılımını tanıtır.

RFID - RFID teknolojisinin tartışılması, ne olduğu, nerelerde kullanıldığı, HF ve UHF teknolojileri arasındaki farkları içerir. Gerekli olan algılama mesafelerinin tespiti, hangi ürünlerin seçileceği, hangi ürün ve protokollerin desteklendiği ve uygulama örnekleri tartışılır. Bu hem teknoloji tabanlı, hem de ürün tabanlı bir tartışma olarak gerçekleştirilebilir.

Noktasal ve Mutlak Algılama - Bu eğitim endüktif, kapasitif, lineer ve açısal ölçümün temel kavramlarını kapsar. Bunu spesifik ürünler çerçevesinde değil, kullanılan teknoloji anlamında işler. Noktasal algılamadan, mutlak analog ölçümlere olan günümüz trendini net bir şekilde yansıtır.

CoDeSys Pratik - Çevrimdışı (donanım olmadan) ve çevrimiçi (donanım ile) adım adım temel programlama ile, tedarikçiden bağımsız olan ve çok dilli CoDeSys yazılımı öğretilir.

Select Country

Turck worldwide

to top