PENCERE VE BAĞLANTI PARÇALARININ ROBOT İLE MONTAJI

Robotlu üretim hatları ile son montajda iki konu özellikle çok önemlidir: kısa çevrim ve değişim süreleri ile yüksek kullanılabilirlik. TURCK tarafından üretilen I/O modülleri, dayanıklılık ve hızlı devreye girme süreleri ile daha da fazlasını sunar. Hızlı başlatma modunda modüller sadece 150 milisaniye içinde çalışmaya hazırdır (Profinet için). Ethernet/IP için bu daha da hızlıdır, hızlı bağlantı modunda sadece 90 milisaniye içinde modüller çalışır hale gelir.

Bu şekilde robotlarda çok hızlı takım değişimi garanti edilir. Ek olarak esnek multiprotokol haberleşme teknolojisi sayesinde modüller, hiç ayara gerek kalmadan üç Ethernet haberleşme protokolü olan Profinet, Ethernet/IP ve Modbus TCP ile birlikte kullanılabilir. Makineler ve sistemler bu nedenle aynı ürünlerle donatılabilir ve otomotiv endüstrisinde dünya çapında kullanılabilir.

Avantajlarınız

• IP67 koruma sınıfında direkt robot üzerine monte edilen sağlam blok I/O modülleri yer tasarrufu ve hızlı kurulumu sağlar.
• TURCK multiprotokol teknolojisi aynı modülün hem Profinet, hem Ethernet/IP hem de Modbus TCP ağlarında kullanımına izin verir
• Takım değiştirme uygulamaları için entegre hızlı başlatma/hızlı bağlantı fonksiyonu

 

  • Kompakt blok I/O modül saha seviyesinde direkt Ethernet sunar

  • Blok modüller pazardaki en hızlı başlatma sürelerini sağlar

  • Turck'un multiprotokol ethernet I/O modülleri Profinet, Ethernet/IP ve Modbus TCP ile çalışabilir

Select Country

Turck worldwide

to top