AVANTAJLARI

Gelişmiş güvenliğe sahip IIoT platformu

TAS, önceki programların manipülasyon güvenliğini artırır. Tüm cihaz eylemleri, cihaz şifresiyle etkinleştirilmelidir. Ancak şifre, tarayıcı oturumu süresince saklanır ve gerektiğinde aynı şifre ile tüm cihazlara uygulanabilir, böylece kullanım kolaylığı artar.

Kolay kullanım

TAS IIoT ve hizmet çözümünü ücretsiz olarak indirebilir ve herhangi bir kurulum gerektirmeden doğrudan herhangi bir Windows PC'nin web tarayıcısında kullanabilirsiniz. Yazılım, programdan kolayca güncellenebilir.

En iyisi henüz gelmedi: TAS IIoT platformu

TAS sürüm V1, tam olarak geliştirilmiş IIoT çözümünün işlev yelpazesinin yalnızca bir ön gösterimidir. Yazılım platformu çeşitli dijital hizmetler sunacak ve her güncellemeyle sürekli olarak genişletilecektir. TAS, Turck bulutu için bir PC veya yerel sunucu üzerinde sanal denetleyici olarak kullanılabileceği bir bağlayıcı işlevi ile sağlanacaktır. Bu durum, tesis sınırlarının ötesinde bile durum izleme ve kestirimci bakım için üretim verilerinin akıllı değerlendirmesini önemli ölçüde basitleştirecektir.

OT ve IT dünyaları arasındaki bağlantı olarak TAS

Bir IIoT platformunun gereksinimlerini karşılamak için TAS, MQTT ve OPC UA aracılığıyla daha yüksek seviyeli sistemlere veri aktarımını, servis görevleri için otomatik yapılandırma rutinlerini ve diğer birçok özelliği de destekleyecektir. TAS, üretim sisteminizin bağlanabilirliğini önemli ölçüde artıracak ve böylece OT verileri ile BT verilerini herhangi bir engel olmaksızın birleştirecektir.

Select Country

Turck worldwide

to top