Multiprotokol Ethernet

Multiprotokol Nedir?

Turck makina üzeri, kabin içi, blok veya modüler giriş/çıkış modülleri olmak üzere endüstriyel Ethernet ürünlerinde komple bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Turck'un geliştirdiği multiprotokol teknolojisi, Ethernet uzak I/O modülleri için yenilikçi bir yaklaşımdır. Multiprotokol I/O cihazları her enerji verildiğinde bağlı oldukları saha veriyoluna otomatik olarak kendilerini konfigüre ederler. Desteklenen protokoller Modbus TCP, EtherNet/IP ve PROFINET gibi yaygın kullanılan Ethernet haberleşme protokolleridir.

Endüstriyel Ethernet'in avantajları nelerdir? 

Endüstriyel Ethernet, ofis haberleşme sistemlerindekine benzer alet ve teknikleri kullanarak ve bunları endüstriyel uygulamalara genişleterek kullanıcılarına avantajlar sağlar. Bu, tüm tesis kapsamında, hatta tesisten tesise veya global olarak güvenli network bağlantıları ile veri transferine olanak tanır.

Endüstriyel Ethernet ile uzaktan bakım işlemleri kolayca sağlanabilir. Bu şekilde sahada verilen maliyetli servis işleri minimuma indirilebilir, bu da hem siz hem de müşterileriniz için tercih edilen bir durumdur.

Multiprotokol: Endüstriyel Ethernete giden kolay yol

Multiprotokol ürünler basit ve sezgiseldir, yaygın kullanılan endüstriyel Ethernet protokolleri arasında herhangi bir fiziksel değişim veya ayar yapmadan kolayca geçişe izin verir. Tüm Turck multiprotokol cihazlarında mevcut olan gelişmiş ağ sunucusu, bir ağ tarayıcısı üzerinden cihazın basitçe ayarlanmasını veya sorunların giderilmesini kolaylaştırır. Ayrıca desteklenen her protokol için bir dizi etkileyici gelişmiş özellikler çok çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için cihazlara entegre edilmiştir.

 

Select Country

Turck worldwide

to top