Turck'un yerleşik mantığa sahip yeni TBEN I/O modülü, makaralı motorların parametrelendirilmesini ve çalışmasını basitleştirir.

Rulo Konveyörlerinin Esnek Tahrik Kontrolü

Turck'un yerleşik mantığa sahip yeni TBEN I/O modülü, makaralı motorların parametrelendirilmesini ve çalışmasını basitleştirir.

 Turck, TBEN-L Ethernet I/O ailesini makaralı konveyör modüllerinin sürücü kontrolü için modülleri içerecek şekilde genişletiyor.  Kompakt TBEN-LL-4RMC, 48 V motorların da kullanılabileceği özelliği ile Interroll'un dört adete kadar RollerDrive EC5000 48 motorunu kontrol eder.  Giriş veya çıkış olarak da kullanılabilen dört dijital giriş ve dört evrensel dijital kanal, tetik sinyallerinin veya diğer aktüatörlerin doğrudan entegrasyonu için kullanılır.  Esnek TBEN modülü, CAN protokolünü kapsar ve gerçek zamanlı iletişimin yanı sıra makaralı motorların basit parametrelendirilmesini ve kontrolünü sağlar.  CAN arayüzüne sahip diğer motor tiplerinin desteklenmesi, gelecekteki cihaz versiyonları ile planlanmaktadır.

Avantajlarınız

  • Dağıtılmış kontrol ağının ve merkezi kontrolörün yükünü hafifletir
  • Daha az entegrasyon çabası
  • En zorlu ortamlarda esnek kullanım

Blok modülü, ağı ve merkezi denetleyiciyi hafifletir

Silindir motor kontrolüne paralel olarak, dijital sinyaller, Turck'un ARGEE on-board mantığı ile doğrudan blok modülü üzerinde kullanılabilir ve işlenebilir.  Bu nedenle, ağı ve merkezi denetleyiciyi hafifletir.  Cihaz, çok protokollü Ethernet arayüzü aracılığıyla kullanıcı müdahalesi olmadan Profinet, Ethernet/IP veya Modbus TCP ile kontrolörlere bağlanabilir.

 Zorlu lojistik ve üretim uygulamalarında kullanılabilir

 IP67/IP69K korumalı sağlam çoklu protokol blok modülü, titreşim ve şok testinden geçmiştir.  Cam elyaf takviyeli muhafaza ve tamamen kapsüllenmiş modül elektroniği ile donatılmış olup, -40 °C ile +70 °C arasındaki sıcaklıklarda zorlu lojistik ve üretim uygulamalarında kullanım için idealdir.  Güç, L kodlu M12 terminalleri üzerinden sağlanır
 


Endüstriler

Ayırma ve paketleme tesisleri


Önemli Özellikler

  • Kompakt PROFINET I/O modülü
  • 4 silindirli motor kontrolü
  • 4 dijital pnp girişi, 2 A pnp girişi veya çıkışı olarak 4 evrensel dijital kanal

İlgili İçerikler

Bir Bakışta: Merkezi Olmayan Otomasyon

Verimli bir şekilde otomatikleştirilmiş makineler ve tesisler, maliyetleri en aza indirir, ürün kalitesini korur ve üretim için yüksek kullanılabilirliği garanti eder. Daha fazla bilgi edin!


Broşür : TBEN | TBDP IP67 Blok I/O Modülleri

Blok I/O modülleri yelpazemiz hakkında genel bilgi edinin


Ürün Datası

TBEN-LL-4RMC ile ilgili Tüm Detaylar

Onaylar, veri sayfaları, teknik özellikler, talimatlar, sertifikalar, CAD verileri ve daha fazlası


Select Country

Turck worldwide

to top