Maksimum çok yönlülük: WLS27 Pro, on dokuz farklı ton ve çeşitli animasyonlarla aydınlatma ve gösterge sunar

19 RENKLİ, PROGRAMLANMA İMKANINA SAHİP RGBW LED ŞERİT

Programlanabilir WLS27 Pro, aydınlatma ile görselleştirilme verisi ve durum bilgisini birleştirir – hem de IO-Link üzerinden.

Turck, ürün gamını WLS27 Serisi ile indikasyon, aydınlatma ve kontrol uygulamalarında kullanılabilen, RGBW LED'lere sahip, programlanabilir modeler ile genişletiyor. Banner Engineering, bu yeni modelleri kaliteli beyaz ışık, kimyasallara dayanıklı gövde, sızdırmazlık, çok çeşitli renk ve animasyon olanaklarıyla geliştirdi. Yeni WLS27 Pro, IO-Link veya ayrı olarak kontrol edilen Pro Editor ile uyumlu modellerle satışa sunuldu. Banner’ın Pro Editor yazılımıüç ayrı giriş aracılığıyla cihaz durumunu, renkleri ve animasyonları programlamasına olanak tanır.

Pro Editor'un avantajları arasında, fabrikada daha fazla görsellik imkanı için renk ve animasyon seçenekleri, denetleyici olmadan mesafe, zaman ve sayım gibi gelişmiş işlevlere sahip olması bulunur. IO-Link modelleri, diğer cihazlardan gelen girişlere göre tepki veren dinamik kontrol sağlar ve dicrete input olan modellerde mevcut olanların ötesinde ek modlara sahiptir.

Avantajlarınız

  • Esnek ve sezgisel ekran seçenekleri sayesinde daha verimli çalışma süreçleri
  • Kontrolör olmadan mesafe, zaman ve sayım gibi gelişmiş fonksiyonların görselleştirilmesi
  • Ücretsiz Pro Editor yazılımını kullanarak kullanıcı dostu kurulum
  • IO-Link ile makine ve sistemlerin kullanılabilirliğini artırın

 IO-Link, cihaz parametrelerini kontrol sisteminden gerektiği gibi değiştirmesini sağlar, örneğin fabrikalardaki bakım zamanlarında, bu da arıza süresini azaltır ve makinelerin daha fazla ürün çeşitliliğine uyum sağlamasına olanak tanır.

WLS27 Pro'nun parlak, yüksek kaliteli ışık çıkışı onu aydınlatma için ideal bir çözüm haline getirir. RGBW LED'leri, yalnızca RGB LED'lerden güçsüz beyaz oluşturan rekabetçi modellere karşı temiz, titreşimsiz beyaz ışık verir. WLS27 Pro, toplam on dokuz farklı ton, on üç renk ve altı beyaz içerir. Bu çalışma ışığı, normal çalışma sırasında güvenlik veya verimlilik için parlak beyaz ışığa programlanabilir ve ardından durma koşulu için kırmızı gibi diğer makine durumlarını göstermek için rengi değiştirebilir. Ek olarak, gelişmiş statusler ile WLS27 Pro'nun alarm durumlarını göstermesini, sıcaklığı göstermesini, konum bilgilerini göstermesini, proses doğrulaması için saymayı ve görüntü alma süresini göstermesini sağlar.

Broşür : LED Çözümleri

LED ışıklar hakkında uygulamalar, diğer birçok ürün ve teknik bilgi


Ürünler

WLS27 Pro Hakkında Tüm Ayrıntılar

Onaylar, veri sayfaları, teknik özellikler, talimatlar, sertifikalar, CAD verileri ve daha fazlası


Select Country

Turck worldwide