Turck'un durum verilerinin toplanması, işlenmesi ve IIoT'ye iletilmesi için kompakt IM18-CCM50 DIN ray kontrol merkezi, belirli OEM gereksinimleri için yapılandırılabilir.

Linux tabanlı Durum İzleme Platformu

Turck'un durum verilerinin toplanması, işlenmesi ve IIoT'ye iletilmesi için kompakt IM18-CCM50 DIN ray kontrol merkezi, belirli OEM gereksinimleri için yapılandırılabilir.

IM18-CCM50, kontrol kabininde/panelinde basit kurulum için kompakt bir durum izleme kontrol merkezidir. Bu modül, hem kapı konumu, nem ve sıcaklık ölçümü için bütünleşmiş sensörlerin bilgilerini, hem de analog ve dijital ara yüzler aracılığıyla entegre edilebilen harici sensörler ve ölçüm cihazlarından gelen verilerin kullanılmasını sağlar. Modül, iki analog girişin (mA veya V) yanında, sinyal ışıklarının kontrolü gibi görevler için, bir röle çıkışının yanı sıra iki dijital giriş/çıkış ve bir yığın depolama belleği veya bir kablosuz adaptör bağlamak için bir USB 2.0 bağlantısı sunar.

Avantajlarınız

  • Durum izleme işlevlerinin hızlı entegrasyonu sayesinde rekabet avantajı
  • Upstream veya downstream OT veya BT sistemlerinin kolay entegrasyonu
  • Açık Linux Debian işletim sistemi sayesinde tam esneklik

Eklenebilir modüller akım ölçümünü mümkün kılar

Bir eklenti arabirimi, IM18-CCM51 gibi diğer cihazların 600 ampere kadar 12 AC kanalı için akım ölçümü için bağlanmasına olanak sağlar. IM18-CCM parçalarının veri aktarımı ve güç kaynağı arka panel aracılığıyla uygulanır.

Linux Kontrol Merkezi OT ve IT’yi birbirine entegre eder

Bu işlev yelpazesi, IM18-CCM platformunu, müşterilerine gelişmiş durum izleme işlevleri sunmak isteyen makine ve tesis üreticileri için ideal hale getirir. Bu nedenle, işletim sırasında OEM aracılığıyla doğrudan kullanıcının kontrol panosuna kadar uzaktan bakım yapılmasını da mümkün kılar. Açık Linux işletim sistemi (Debian), özel analiz programlarının kurulumu için optimize edilmiştir. İki bağımsız Ethernet arabirimi ile IM18-CCM, OT (operasyonel teknoloji) ve BT (bilgi teknolojisi) dünyası arasında zahmetsiz bir bağlantı sağlar. Cihaz TCP/IP, Modbus TCP ve HTTP iletişim protokollerini kullanır. Diğer Ethernet tabanlı protokoller herhangi bir zamanda kurulabilir.

Halihazırdaki makinelerinize Durum İzleme aktivasyonu sağlar

IM18-CCM50 serisi ile Turck'un CCM platformu artık durum izleme ve diğer IT uygulamaları için güçlü bir IIoT platformu içeriyor. IM18-CCM40, T sistemlerine de doğrudan bağlanabilen esnek, açık ve cazip fiyatlı bir durum izleme çözümüdür. IM12-CCM, işleme ve izleme işlevleriyle, IO-Link aracılığıyla otomasyon sistemlerine bağlanabildiği için, mevcut kurulumlarda basit güçlendirme için idealdir.


Endüstriler

Tüm sektörler için OEM makine imalatı


Önemli Fonksiyonlar

  • OEM yazılımının kurulumu için Linux platformu (Debian)
  • Entegre sensörler hava nemini, sıcaklığı ve kapı kapanmasını ölçer
  • Çeşitli analog ve dijital arabirimlerin yanı sıra arka panel veriyolu, kapsamlı bağlantı seçenekleri sunar
  • Ek modüller aracılığıyla akım ölçümü, motor izlemeyi basitleştirir 

İlgili İçerikler

90 saniyede avantajlar ve işlevler hakkında hızlı bir fikir edinin


Villingen-Schwenningen belediye hizmet şirketinin bir gaz transfer istasyonu, kontrol kabinlerini izlemek için Turck'un IMX12-CCM'sini kullanıyor ve böylece manipülasyona karşı güvenilir koruma sağlıyor


IM12-CCM Serisi

Sınır durumlarının izlenmesi için kompakt 12,5 mm kabin koruması hakkında daha fazla bilgi edinin


IMX12-CCM Serisi

Tehlikeli yerlerde kontrol kabini izleme - ultra kompakt IMX12-CCM 


Bir Bakışta: Durum İzleme Greenfield

Yeni tesisiniz için kestirimci strateji


Select Country

Turck worldwide

to top