İK direktörü Daniela Leppler yeni ödüllerin Turck'un İK stratejisinin doğrulanması olduğunu düşünüyor.

TURCK TEKRAR ALMANYA'NIN EN İYİ İŞVERENLERİNDEN SEÇİLDİ

02/20 – Focus Business ve Stern'den Ödüller

Mülheim, March 31, 2020

Turck, Almanya'nın en iyi işverenlerinden biri olmaya devam ediyor. Mülheim otomasyon uzmanının art arda üçüncü yıl kazandığı Focus Business dergisinin ödülüne ek olarak Stern dergisi, gerçekleştirdiği ilk işveren sıralamasında da aynı sonuca ulaştı.

 

Turck genel müdürü Christian Pauli, “Çok sayıda ödül almaktan gerçekten memnunuz” diyor. “Kesinlikle İK stratejimizle doğru uzun vadeli yaklaşımı benimsediğimizi gösteriyor.” İnsan kaynakları direktörü Daniela Leppler de: “Stern'e göre, iyi bir çalışma ortamı ve yönetim davranışı, imaj ve büyüme, çalışanların şirketlerini önerme istekliliğinin en önemli faktörleridir. Sunduğumuz diğer geliştirme fırsatları için her iki açıdan da rakiplerimiz arasında en üst sırada yer aldık. Bu, daha da ileri götürmek istediğimiz çalışmalarımız için harika bir geri bildirim. ”

 

Stern, pazar araştırma enstitüsü Statista ile işbirliği içinde sıralamasını yükseltti. Çevrimiçi erişim panellerinin kullanımı ile ankete 45.000'den fazla çalışan katıldı. Dergiye göre, çalışmaya toplam 1,34 milyon değerlendirme ile katkıda bulunuldu.

 

Odak sıralaması, kununu ile işbirliği içinde hazırlandı. Almanya'daki en iyi işverenleri belirlemek için kununu, 900.000'den fazla şirketin yaklaşık dört milyon değerlendirmesini değerlendirdi. “Almanya'nın En İyi İşvereni” ödülünü kazananlar sadece çalışanların görüşleri doğrultusunda seçilir.

Select Country

Turck worldwide