TURCK BECK IPC'nin ENDÜSTRİYEL BULUT ÇÖZÜMÜNÜ SATIN ALDI

01/18 – Endüstri 4.0 portföyüne yeni bir ürün eklendi. Bu teknoloji satınalması ile Turck’un endüstriyel bulut hizmetleri tamamlanıyor.

Mülheim, January 23, 2018

Turck, teknolojinin satın alınmasının bir parçası olarak IoT uzmanları Beck IPC'nin bulut yazılımını portföyüne entegre etti. Tam gelişmiş yazılım çözümü, Mülheim otomasyon uzmanının şirket içi endüstriyel bulut çözümlerinin geliştirilmesine bir temel teşkil etmektedir. “İyi düşünülmüş bulut yazılımının Beck IPC'den alınması, Turck'un Endüstri 4.0 için otomasyon ortağı olma yolunda bir adım daha atmasını sağlayacaktır. Bu yazılımı temel alarak, yakın gelecekte, müşterilerimize sürekli olarak birlikte geliştireceğimiz, olgun ve geleceğe hazır bir endüstriyel bulut çözümü sunabileceğiz ”diyor Turck yönetim kurulu başkanı Christian Wolf sözleşmenin imzalanması sırasında.

Beck IPC'nin CEO'su Thomas Schumacher, “Turck ile işbirliği içinde, otomasyonda ilk kez tüm endüstriyel sektörler için gerçek bir sensör-bulut platformu görüyoruz” diyor. Turck'un Otomasyon Sistemleri iş birimi başkanı Oliver Merget şunları ekliyor: “Müşterilerimizi Büyük Veri ile rahatsız etmek istemiyoruz, ancak onlara Akıllı Veriyi, yani plansız duruşları engelleyecek kestirimci bakım için gereken veriler gibi faydalı değerlere sahip verileri sunmayı teklif ediyoruz. Yeni Turck bulut çözümleri, müşterilerimizin makine verilerini kendi gereksinimleri için etkin bir şekilde değerlendirmelerini sağlayacaktır. ”

Beck IPC'nin sunduğu yazılım, uygulanan yüksek güvenlik standartları, performans ve ölçeklenebilirlik açısından endüstriyel uygulamalara özel olarak uyarlanmasıyla ön plana çıkıyor. Özel bir Beck IPC protokolü, uçtan uca şifrelemeye ek olarak saklanan verilerin güvenliğini artırır. Turck bulut çözümlerinin sunucuları Almanya'da barındırıldığından, dünya çapında maksimum veri koruması garanti edilir. Verilerin basit bir şekilde saklanmasının yanı sıra, çözümler, süreç görselleştirme, veri kayıtlarının ve veri raporlarının oluşturulmasını, izleme işlevlerinin gösterilmesine, dünya çapında ve her saatte ulaşılabilmesini sağlar.

 

Select Country

Turck worldwide