Toz, rüzgar veya gürültü gibi istenmeyen faktörler,10 metreye kadar seviye ölçümü yapabilen sağlam, serbest yayılan LRS radar sensörleri için sorun teşkil etmez.

Seviye Ölçümü için IO-Link Radar Sensörleri

Turck'un yeni LRS510 sensör ailesi, tanklarda ve silolarda zorlu seviye uygulamaları için kapsamlı analiz fonksiyonları sunar.

Yakın zamanda geliştirilen LRS Serisinin IO-Link özellikli radar sensörleri, Turck'un 0.35 ila 10 metre aralığında seviye ölçümü portföyünü tamamlar. IP67/69K korumalı yeni cihazlar, özellikle toz, rüzgar veya gürültü gibi rahatsızlık faktörleri nedeniyle optik veya ultrasonik sensörlerin uygun olmadığı fabrika otomasyonundaki seviye uygulamaları için tavsiye edilir. Serbestçe yayılan LRS radar sensörleri, daha önce yalnızca proses endüstrisinde kullanılan son teknoloji radar sensörlerinde mümkün olan ayrıntılı analiz fonksiyonları sunar. Metal bir kılavuz probun olmaması, sensörün hijyen uygulamalarında kolayca kullanılmasını sağlar ve devreye almayı kolaylaştırır.

Avantajlarınız

 • Üst düzey analiz fonksiyonları sayesinde zorlu uygulamalar için uygun maliyetli
 • Diğer sensör teknolojileri sınırlarına ulaştığında sorun çözücü
 • Turck Radar Monitörü ile hızlı devreye alma
 • Basit durum izleme sayesinde maksimum tesis kullanılabilirliği

Ek bilgiler durum izlemeyi kolaylaştırır

LRS serisinin kapasitif düğmeleri ve yarı saydam ön kapağı olan dokunmatik yüzeyi, Turck'un Fluid 2.0 sensör platformuyla aynı konsepti temel alır ve mesafe, seviye ve hacim değerlerinin verilerini iletir. LRS sensörlerinde, iki dijital çıkış veya bir dijital ve bir analog çıkışla mevcuttur. Ek IO-Link arayüzleri ve dağıtılmış sinyal ön işleme sayesinde, tüm varyantlar, IIoT'deki durum izleme uygulamalarında işleme için büyük miktarda ek bilgi sağlar: sinyal gücünün yanı sıra, buna sıcaklık değerleri, çalışma saatleri veya anahtarlama döngüleri dahildir.

Ayrıntılı analizler için radar monitörü

Turck'un IO-Link master kullanıcıları, herhangi bir ek yazılıma gerek duymadan IODD konfigüratörü aracılığıyla Radar Monitörü çağırabilir. Tarayıcı tabanlı konfigürasyon aracı, sensörün ölçüm eğrisini grafik olarak görüntüler ve ilgili tüm parametrelere düz metin erişimi sunar. Bu, örneğin zorlu uygulamalarda seviye ölçümünün güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için bir karıştırıcının veya şebekenin parazit sinyalini maskelemeyi veya sensörün gerçek zamanlı geri beslemesiyle mükemmel şekilde hizalanmayı mümkün kılar.


Endüstriler

 • Makine ve tesis mühendisliği
 • Otomotiv endüstrisi
 • Gıda ve ilaç endüstrisi (medya ile temas halinde değil)

Önemli Özellikler

 • Turck Radar Monitor, ek yazılım olmadan Turck IO-Link master'ları ile derin gerçek zamanlı analiz işlevi sunar
 • Fluid 2.0 ailesinin tamamında tek tip çalışma mantığı
 • Dar diyafram açısıyla 0,35 m - 10 m ölçüm aralığı
 • Seviye veya hacim değerlerinin doğrudan çıkışı

İlgili İçerikler

Broşür - Seviye Ölçümü için Radar Sensörleri

LRS serisi radar sensörlerimiz hakkında genel bilgi edinin


Akışkan Serisi: TS + Sıcaklık Sensörleri

Kolay devreye alma ve kestirimci bakım konseptleri için akıllı işlevler sunan IO-Link'li sağlam sıcaklık sensörleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


Fluid Serisi: FS + Akış Sensörleri

Quick-Teach ve Delta-Flow izleme özellikli IO-Link akış sensörleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


Fluid Serisi: LS + Ultrasonik Seviye Sensörleri

Esneklik, güvenilirlik ve akıllı iletişim konusundaki yüksek talepler için ultrasonik seviye sensörleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


Fluid Serisi: PS+ Basınç Sensörleri

Esneklik, güvenilirlik ve akıllı iletişim konusundaki yüksek talepler için ultrasonik seviye sensörleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


PRODUCT DATA

Radar Seviye Sensörü LRS ile ilgili Tüm Detaylar

Onaylar, veri sayfaları, teknik özellikler, talimatlar, sertifikalar, CAD verileri ve daha fazlası...


Select Country

Turck worldwide