Covid-19 Sürecİ Hakkında Güncel BİLGİLENDİRME

Mevcut zor şartlar altında bile Turck yanınızda

Şu anda, Covid-19 krizi hepimizin öncelikli konusudur. Diğer birçok şirket gibi Turck da sağlığınızı, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın sağlığını korurken, müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde hizmet etmeye devam etme göreviyle karşı karşıyadır. Bu nedenle, Coronavirüs'ten korunmak için bir dizi önlem aldık ve şirketin tüm alanlarındaki mevcut durumu sürekli olarak değerlendiriyoruz. Bugüne kadar alınan tedbirlerle, ticari faaliyetler üzerinde önemli bir kısıtlama yaşamıyoruz.

En yaygın önlem, iş gereksinimlerinin izin verdiği dünya çapında çok sayıda çalışanımız için bir ev ofisi seçeneği sunmaktır. Tabii ki, aynı satış sorumlunuz hala sizler için evlerinden hizmete müsait olmaktadır. Son yıllarda dünya çapındaki BT altyapısına yapılan kapsamlı yatırımlar sayesinde Turck, uzaktan çalışmak için son derece iyi bir donanıma sahiptir - Lider Dijital Otomasyon Şirketi olma yolunda önemli bir adım. Ev ofisi tabanlı çalışmaların mümkün olmadığı yerlerde, örneğin geliştirme, üretim veya lojistikte, şirketimizin fonksiyonlarının devamını sağlamak üzere çalışanlarımız olabildiğince takımlara ayrılmış ve vardiyalı şekilde görevlerine devam etmektedirler.

Dünya çapındaki tüm Turck üretim tesisleri, çalışanların ve ailelerinin sağlığını güvence altına almak için gerekli önlemleri alırken ve aynı zamanda müşteri gereksinimlerini korurken, kritik süreçleri her zamanki verimlilikle kullanmaya devam edebiliyor. Ev ofisi yeteneklerine sahip çalışanlarımız evden çalışırken, proseslere bağlı çalışanlar, her biri tamamen ayrılmış vardiyalarda üretim ve işletme prosedürleri sağlamaktadırlar. Çin'in Tianjin kentindeki tesisimizin şu anda kısıtlama olmaksızın yeniden faaliyete geçmesinden memnuniyet duyuyoruz. Çin'deki durum dengelendi ve üretim kapanma öncesi seviyelere döndü.

Küresel tedarik ortaklarımızla yakın temas halinde kalarak, şimdiye kadar tedarik zincirimiz üzerinde önemli bir darboğazdan kaçınmayı başardık. Hızlı bir sevkiyat performansını sağlamak için, giderek daha çok ekspres teslimat hizmetleri kullanıyoruz ve mümkün ve makul olan her yerde deniz taşımacılığı yerine hava taşıma seçeneğine dönüş sağlıyoruz.

Ayrıca, önleyici bir önlem olarak, Eylül ayına kadar dünya çapında ticari fuarlara, tanıtım turlarına ve kişisel temaslara sahip diğer etkinliklere katılmaktan kaçınmaya karar verdik.

Bu zor zamanlarda, bize olan güveninizi sürdürmeye devam ederseniz ve bu krizi birlikte aşmak için birbirimizi desteklersek çok seviniriz.

Sağlıklı kalın !

Further Information

Select Country

Turck worldwide