Herman Hermes'İN Ölümü

0119 – Turck Grubu'nun kurucu ortağı 85 yaşında öldü

Mülheim, January 7, 2019

Turck Grubunun kurucularından Herman Hermes, 2 Ocak'ta 85 yaşında öldü. Her ikisi de 2015 yılında ölen Werner ve Hans Turck'un ardından, Turck Grubu üç öncü kurucusunun sonuncusunu da kaybetti.

Hans Turck, 1968'de  elektrik mühendisini olarak Herman Hermes'i satış ekibinde çalıştırdı ve kısa bir süre sonra ona şirketinde bir ortaklık teklif etti. Hermes, diğer çalışanları her zaman heveslendiren ve motive eden enerjik bir satış müdürüydü. İleri görüşlülüğü ve öngörüsü ile, Hermann Hermes'in ortaya koyduğu geliştirme çalışmaları şirketin yapısı için önemliydi. Her zaman gerçekçi, vizyon sahibi olan Hermes, bir elektrik mühendisi ve bir pazarlama uzmanı olarak - olaylara genellikle çok mizahi ve zekayla yaklaşırdı. Sağlam bilgisini aktarmanın ilgi çekici yolu, müşterilere, ortaklara ve iş arkadaşlarının ona saygı duymasını sağladı. Yurtdışı tecrübesi 1975'te ABD'de Turck şirketinin kurulmasını sağladı. Sonraki yıllarda, dünya çapında çeşitli satış ve üretim şirketlerinin kuruluşunu sürdürdü.

Hans Turck GmbH & Co. KG'nin yönetici ortağı ve genel müdürü olarak 30 yıl boyunca Hermann Hermes, özveri ve kişiliği ile şirketin kaderini şekillendirdi. Güven ve ortak çalışma yeteneği, ortaklığın temel unsurlarıydı. Hermann Hermes 1999 yılında emekli oldu.

Select Country

Turck worldwide