BL20 UZAK I/O AİLEMİZ İÇİN EŞSİZ FIRSATLAR!

Turck’tan endüstriyel haberleşme ve fieldbus teknolojisinin faydalarını deneyimleyebileceğiniz harika bir teklifimiz var sizlere.

İfo Enstitüsünün (ifo Institute) son 2 aydaki pozitif gelişmelerine göre iş klimasının daha da açılmasını öngördüğümüz 2024 yılının ikinci yarısı için sizlerle çok özel bir kampanyamızı paylaşmak istiyoruz. IP20 koruma sınıfındaki fieldbus ürünlerimizden BL20 ailesi için aşağıdaki setin satın alınması halinde sizlere çok özel koşullar ve hediyeler sunuyoruz.

Setimiz, aşağıda malzeme listesi verilen I/O adasından 10 adedi içermektedir. Her bir I/O adası, Turck’un özel multiprotokol haberleşme ünitesine sahiptir. Yani ilgili ada, günümüzün en yaygın kullanılan 3 ethernet tabanlı fieldbus protokolünü de desteklemektedir (Profinet, Ethernet IP ve Modbus TCP). Haberleşme ünitesinin yanına monte edilmiş olan toplam 10 adet ince tip I/O modülümüz, 56 adet dijital giriş, 56 adet dijital çıkış, 8 adet analog giriş ve 4 adet analog çıkış ile minimum yer kaplamakta ve çok yüksek sinyal yoğunluğuna sahip olmaktadır.

Ayrıca bu özel seti denemek isteyen siz değerli iş ortaklarımıza, Turck’un bazı diğer teknolojileri ile de tanışma fırsatı sunuyoruz. Bu setimizin yanında sizlere ethernet sviç, ethernet kablosu ve konnektörü ürünlerimizi hediye ediyoruz !

Sizler de bu eşsiz fırsattan faydalanmak istiyorsanız, detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, buradaki form ile bizlere iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. 

Kampanya Formu

Select Country

Turck worldwide

to top