2017 yılından beri Ankara Bölgesinde başarılı bir şekilde Turck Ana Bayi olarak faaliyette olan Simkol Elektrik ile beraber Eskişehir ilini de kapsayacak şekilde 2nci bir partner 2019 yılında Turck ürün ve çözümlerini pazara ulaştırmak için görev almıştır. Bina otomasyonu konusunda uzman olan LotusIQ firması hizmetlerini endüstriyel otomasyon alanına Turck ile beraber genişletmektedir. 

 

LotusIQ Teknoloji A.Ş., AKILLI BİNA OTOMASYON ve ENDÜSTRİYEL OTOMASYON MÜHENDİSLİK çözümlerini aynı çatı altında toplayan Ankara merkezli bir mühendislik firmasıdır. 2017 yılında kurulmuş, genç, dinamik ve çalışkan bir ekibe sahiptir. Akıllı Ev, Multimedya Kontrol, Zayıf Akım ve Fabrika Otomasyon ürün gruplarında aktif saha satışı, keşif, projelendirme, kurulum, pano imalatı ve devreye alma hizmetleri vermektedir. 

 

Kurucusunun 2005 yılından bugüne şantiye ve fabrika sahalarında edindiği tecrübelerle vizyonunu belirlemiştir. Avrupa ve Dünya'nın en kaliteli, prestijli ve yeni teknolojilerini müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler ile sunmakta ve memnuniyetlerini hedeflemektedir. LotusIQ firması 2018 yılından itibaren faaliyetini Anadolu Bulvarı TİMKO Sitesinde 6 katlı 540 metrekare kullanım alanına sahip yeni binasında sürdürmektedir. Akıllı Bina Otomasyon ve Endüstriyel Otomasyon alanlarında sektörde pazar lideri olan en kaliteli markaların çözüm ortağıdır. Bölgesinde lider konumda olan firmanın referansları Ankara ve Türkiye’nin en prestijli endüstri, rezidans, villa, ticari ve kamu projeleridir. 

 

Bu yeni partnerlik için Turck Türkiye Genel Müdürü Bülent Giray “Yetkin kadrosu, otomasyontecrübesi ve profesyonel bakışı ile LotusIQ, Turck ailesi için çok önemli bir kazanımdır.İşbirliğimizin hızla ve sağlam temeller üzerinde artacağına ve bundan Ankara ve çevre illeri sanayicilerinin, endüstriyel otomasyon firmalarının ve makine imalatçılarının, yani tüm Turck kullanıcılarının büyük fayda göreceğine inancım tam” sözleri ile memnuniyetini dile getirdi.

Select Country

Turck worldwide