TURCK SEMİNERLERİ 2019 YILINDA da DEVAM EDİYOR!

Sanayide dijital dönüşüm konusunda doğası gereği pazara uzunca bir süredir katkı vermekte olan Turck, özellikle düşük adetlerde dahi verimli üretim, daha yüksek tesis müsaitliği ve son kullanıcı seviyesine kadar daha iyi kalite güvencesi sağlanması için veri ve haberleşme çözümleri ile üreticilere faydalar sağlamaktadır. Bu üç temel faydaya ulaşım için çeşitli teknolojiler geliştiren Turck, geçtiğimiz yıl RFID teknolojisini ele almıştı. Bu sene de bir diğer anahtar teknoloji olarak IO-Link, akıllı ve üstün diagnostik özellikli sensörler ile nasıl esnek üretim sistemleri ve kestirimci bakım yaklaşımlarının mümkün olduğunu anlatıyor olacak.

 

IO-Link sensör/aktüatör ile bir giriş modülünün arasında noktadan noktaya bağlantıyı temel alır. Şimdiye kadar bu tür bağlantı sadece anahtarlama sinyalleri için kullanılmıştı ama artık IO-Link, 2 byte verinin 2 ms’lik bir çevrimde standart anahtar çıkışı ile beraber transfer edilmesine izin vermektedir. Bu proses değerinin yanında parametreler ve diagnostik mesajlar gibi diğer bilgilerin değişimi de mümkün olmaktadır. Bu sensör ve aktüatörler ile son noktaya kadar üniversal bir haberleşmeyi sağlamaktadır. IO-Link kullanıcıları bir çok artıdan faydalanır, kısa ve özetle düşürülmüş makine maliyetleri, verimli prosesler ve artırılmış makina müsaitliği sıralanabilir.

 

Bu seneki seminer serisi kapsamında; Tekirdağ, İzmir, Bursa, İstanbul, Ankara, Adana ve Konya olmak üzere 7 farklı ilde IO-Link Teknolojisi ile Endüstri 4.0 konulu etkinlikler aşağıdaki takvimde gerçekleştirilecek. Seminerlere kayıt için www.turckseminer.com sitesini kullanabilirsiniz.

 

  • 19 Şubat Tekirdağ Silverside Otel
  • 19 Mart İzmir Sheraton Otel
  • 16 Nisan Bursa Sheraton Otel
  • 11 Haziran İstanbul Anadolu Yakası GreenPark Otel
  • 17 Eylül Ankara Crowne Plaza
  • 22 Ekim Adana Sheraton Otel
  • 19 Kasım Konya Ramada Plaza Otel

Select Country

Turck worldwide