TXF700 serisinin IP67 HMI'ları ile artık esnek operasyon ve kurulum konseptleri mümkündür.

IP67 Korumalı Ultra Sağlam HMI SERİSİ

Turck'un yeni HMI serisi -20 ile +55 ° C arasındaki çalışma sıcaklıklarında kabin olmadan direk makina üzeri kurulum konseptlerini mümkün kılar.

Turck'un TXF700 serisi, şimdi ilk kez -20 ile +55 ° C arasındaki sıcaklıklarda kullanım için IP67'ye kadar tam kapsamlı korumaya sahip, ultra sağlam bir HMI serisi sunuyor. Modern HMI platformu, yüksek koruma derecesiyle esnek ve ince montaja izin verir, önceki çözümlerden farklı olarak artık koruyucu muhafazalara veya kontrol kabinlerine montaja gereksinimini ortadan kaldırır.

 

Avantajlarınız

  • Koruyucu muhafazasız hızlı kurulum sayesinde zamandan tasarruf
  • HMI, PLC, kenar kontrolörü ve bulut ağ geçidi olarak kullanılabilir
  • Çoklu dokunma ve hareket kontrolü sayesinde hızlı sezgisel kullanım
  • Sunucu ve istemci olarak MQTT veya OPC UA aracılığıyla IIoT çok amaçlı alet

Merkezi Olmayan Otomasyon için IP67 HMI'lar

Parlak TFT ekranlar ön kısmında cam materyalli bir koruma bulundurur, bu camın altında ise multi-touch özelliğini ve hareket kontrolünü destekleyen kapasitif bir dokunmatik ekrana sahiptir. Bu çözüm, akıllı telefonlar ve tabletler dünyasındaki en son teknoloji konseptlerinin artık endüstriyel otomasyonun zorlu ortamlarına getirilmesini sağlıyor. TXF700 HMI'lar 5 ”ile 21.5” arası ekran boyutlarında ve 1920 x 1080 piksele kadar çözünürlüklerde mevcuttur.
Turck, kapsamlı IP67 portföyünü yeni HMI/PLC serisi ile daha da genişletti. Cihazlar, özellikle makine ve sistem yapımında, paketleme endüstrisinde ve ayrıca intralojistik, mobil ekipman ve otomobil sektörlerinde, özel Ex koruma veya hijyen gerekliliklerinin geçerli olmadığı her yerde kullanılabilir.

TXF700 yalnızca görselleştirme için kullanılamaz, ayrıca gerekirse Turck'un TX VisuPro ile bir IIoT ağ geçidi veya edge kontrolcüsü olarak CODESYS olmadan da kullanılabilir. TX VisuPro, Siemens, Beckhoff veya Rockwell gibi kontrolörlere bağlanmak için kullanılan geleneksel HMI protokollerinin yanı sıra, sunucu ve istemci olarak MQTT veya OPC-UA'yı da destekler. TXF700 HMI'lar, sekiz adete kadar protokol ile aynı anda iletişim kurabilir. Bu ağ geçidi işlevi avantajıyla verilerin farklı kontrolörler veya terminal cihazları arasında değiş tokuş edilmesini de sağlar.

TX700FB ve TX700HB Serisi

Turck artık yiyecek ve içecek endüstrisindeki uygulamalar ve parlak ortam ışığında kullanım için HMI / PLC cihazlarının özel versiyonlarını sunmaktadır.


52/5000 Uygulama: Merkezi Olmayan RFID Paket Doğrulaması

İyileştirilebilir RFID izleme sistemi, paketleme sürecindeki hataları ortadan kaldırır


Başarı Öyküsü: TX513 HMI ile Soğutucu Konsantre İzleme

Merkezi bir soğutma yağı işleme tesisi, Turck's Codesys programlanabilir TX513 HMI / PLC ile kontrol edilen ve görselleştirilen Ovalo otomobil parçaları tedarikçisinin dört freze makinesini tedarik eder.


Broşür: Genel Bakış HMI / PLC TX Operatör Panelleri

Turck TX operatör paneli serisinin dört ürün serisi, basit ve orta büyüklükteki makinelerin ve sistemlerin kontrolü (Programlanabilir Mantık Denetleyici PLC) ve işletimi (İnsan Makine Arayüzü HMI) için özel çözümler sunar.


Ürün Datası

TXF700 Hakkında Tüm Detaylar

Onaylar, veri sayfaları, teknik özellikler, talimatlar, sertifikalar, CAD verileri ve daha fazlası


Select Country

Turck worldwide