Turck'un IP68 ve IP69K Q130WD uprox sensörü en zorlu çevre koşullarına uygundur.

YİYECEK ve İÇECEK SEKTÖRÜ İÇİN FAKTÖR 1 SENSÖR

07/19 –

Mülheim, March 11, 2019

Turck, yıkanılabilir özelliklerine sahip yeni bir Q130WD uprox sensörü sunuyor. Yiyecek ve içecek endüstrisinin gereksinimlerine uygun olarak, dikdörtgen yaklaşım anahtarı en yüksek koruma derecelerini sunar (IP68 / IP69K) yiyecek ve içecek kutularının üretim akışını izlemek için prosesin birçok aşamasında, kullanılabilir.

Q130WD, tüm metaller için aynı yüksek anahtarlama mesafesine sahip Turck'un patentli uprox teknolojisine dayanmaktadır. Bu nedenle, bu teknoloji alüminyum ve teneke kutuları tespit etmek için idealdir. Uzun üretim bandında ürünün oluşmasına kadar tüm standart içecek ve yiyecek kutularının boşluksuz tespiti için uygun kılar. 250 Hz anahtarlama frekansı sayesinde saatte 900.000 teneke içecek kutusu algılayabilir.

 

Q130WD’nin FDA onaylı plastikten yapılmış gövdesi gıda sektöründe yaygın olarak kullanılan tüm alkali ve asidik temizlik maddelerine karşı dayanıklıdır. Endüktif sensör  -30 ila 85 ° C arasındaki ortam sıcaklıklarında güvenilir şekilde çalışır.  Her açıdan görülebilen köşe LED ışıklar sayesinde anahtarlama sinyali ve çalışma voltajı durum izlemesi yapılır. Dikdörtgen tasarıma sahip olan faktör 1 sensörü, kısmen gömme montaj için uygundur ve yüksekliği 40 mm olan tipik alüminyum ray uygulamaları arasında mükemmel bir uyum sağlar.

 

Select Country

Turck worldwide