Turck'un GBit yüksek hızlı TBEN-L serisi, kısa çevrim süreleri ve IIoT'de güvenli çalışmayı garanti eder.

YÖNETİLEBİLİR ETHERNET SWITCH

Turck'un GBit yüksek hızlı TBEN-L serisi, kısa çevrim süreleri ve IIoT'de güvenli çalışmayı garanti eder.

Mülheim, November 13, 2019

Turck, bu yılki SPS fuarında IP67 korumalı kompakt 10 portlu bir anahtar sunuyor. 1Gbit / s'ye varan yüksek veri hızları sayesinde, TBEN-L-SE-M2, takım değiştirme gibi uygulamaları önemli ölçüde hızlandırmayı mümkün kılar. Doğrudan sahada dağıtılmış kurulum için uygunluğu sayesinde, anahtar, kontrol kabini ve makinedeki Ethernet istasyonları arasında gereken kablolamayı da azaltır. Böylece TBEN-L anahtarı, makine yapımında modülerleşmenin önünü açar.

 

Yönetilebilir anahtar, endüstriyel Ethernet ağlarının güvenli ve verimli organizasyonu için çeşitli fonksiyonlar sunar. Entegre güvenlik duvarı böylece yetkisiz erişime karşı çift yönlü koruma sağlar ve böylece IIoT'de güvenliği güvenilir şekilde arttırır. NAT yönlendirme işlevi, istasyonların daha yüksek seviyeli ağlarda alternatif adreslerde temsil edilmesini sağlar. Böylece cihaz, kullanıcının ağındaki IP adreslerinin iki katına çıkmasını güvenilir şekilde önler. Bağlantı noktası tabanlı IP adresi ataması, istasyon adreslerinin, Ethernet switchin web tarayıcısı üzerinden tahsis edilmesini sağlar.

 

Ethernet Switch, RSTP ile hatların kullanılabilirliğini artırabilir. Sanal ağları (VLAN) ayarlayarak, kullanıcılar üretim ağlarını yönetim ağlarından ayırabilir veya her VLAN'a bireysel bant genişliği atayabilir, böylece ağı yayın kaynaklı aşırı yüklenmelerden koruyabilir. Her porttaki ağ yükü izleme fonksiyonu, ağdaki bant genişliği kullanımına sürekli izlemenizi sağlar.

 

Yeni ürünümüz otomobil endüstrisinin üretim hatlarında kullanımın yanı sıra, çok noktaya erişebilirliği sayesinde, tarım makinelerinin otomasyonunu sağlayan, intralogistics uygulamalarında ve aynı zamanda desteklediği tarım makinelerinde de kullanılması uygundur.

Select Country

Turck worldwide